Mordre School

Mordre School

AcasaFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Posturi!

In jos 
AutorMesaj
Cristina
Director
Director

Numarul mesajelor : 350
Casa : Selshire
Data de inscriere : 10/11/2007

MesajSubiect: Posturi!   Mier Noi 28, 2007 9:18 pm

Minunatul nostru forum,a atuns astazi,28 Noiembrie 2007 numarul de peste 1000 de posturi!Vreau sa felicit toti membru pentru acest record,pentru ca toti au contrubuit!

De fiecare data cand atingem un nr mare de posturi,o sa editez acest mesaj,si voi anunta recordurile noastre!APP:Mandriti-va!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
ZuZa_NeBuNa
Anul II
Anul II

Numarul mesajelor : 69
Casa : Desires
Data de inscriere : 25/11/2007

MesajSubiect: Re: Posturi!   Vin Dec 07, 2007 9:58 am

imi cer scuze k postez aici dar altundeva nu am gasit Very Happy De ce in ultimul timp nu mai scrieti atatea mesaje adik (nu am zis bine).......Nu mai sunt asa multi membri anline si ma refer la cei obisnuiti adik kre intra mereu Cristina Ginny Ionut Bella......si mai sunt cativa da nu le stiu numele Very Happy soryyy.......deci sa continuam...cand ma duc seara la culcare nu mai e nici un mesaj dar cand ma trtezesc dim dabea doar 2 mesaje cand deobice gaseam de la 4 in sus.....si nu este doar dimineata e chiar si pe pranz....promit k o sa incerc sa aduc si eu putini mai multi membri Very Happy dar totusi nici nu zici k esti pe un forum zici k esti pe un sait vechi de 100 de ani si k nu e nimeni pe aici......si imi cer scuze inca o data k am postat aici...dar incercati sa schimbati situatia....va rog Crying or Very sad Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Cristina
Director
Director

Numarul mesajelor : 350
Casa : Selshire
Data de inscriere : 10/11/2007

MesajSubiect: Re: Posturi!   Vin Dec 07, 2007 10:00 am

eu si ginny postam destul de mult...si pe mine ma enerveaza...insa daca cineva nu posteaza,nu postam nici noi...eu si ginny pur si simplu nu mai avem unde...asa ca asteptam sa posteze membrii ca sa avem si noi ce completa...

MesajSubiect: Re: Posturi!   

Sus In jos

Posturi!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mordre School :: Elevi Mondre :: Ziarul Mordre-
Mergi direct la: